Doporučuji

Doporučuji

Mohendžodáro…. Cesta ženy k sobě do nitra

Rituální cvičení Mohendžodáro je tanec duše projeven skrze tělesný pohyb. Spojení prožitků těla a emoce vytváří dokonalé individuální pozice, které nemá pravidla. Tím je vhodné pro každou ženu, v jakémkoliv věku či pohybovém omezení. Každá žena si postaví svoje osobní Mohendžodáro.

Při pravidelném docházkovém kurzu se přenastaví vnitřní potřeby, které jsou pro ženy velmi důležité, aby byla zachována rovnováha. Žena si skrze meditace a různé uvolňovací techniky najde odpovědi ve svém nitru a snáz si dokáže pomoct. Mohendžodáro je cvičení, které ozdraví ženu jak na povrchu, tak uvnitř. Podporou a inspirací je uzavřený ženský kruh, který dává pocit bezpečí a taky mnoho jiných laskavých zážitků. Spojení protikladů v sobě a pravdivé poznání sebe sama. 

Velká část emočního projevu a pochopení přichází skrze vůně. Čich je pro ženu smyslem, který jasně a neomylně probouzí emoce. Na podporu prožívání skrytých hlubších emocí je speciálně namíchaná vůně pro každý aspekt (ásanu). Každá část vyžaduje jiný typ kombinace aroma olejíčků pro jiný druh prožitku. Vůně pro ásanu Krásky je jemná a laskavá, protože otevírá srdce a pro Herečku je potřeba zase vůně, která probouzí a detoxikuje. Speciální elixír vůni je umocněn prožitkem z meditace a provoněná místnost je jemná a účinná terapie pro tělo i duši každé ženy.

Možnost, jak přivonět k Mohendžodáru je jednoduchá. Vždy na podzim se otevírá cesta pro ženy, které touží vydat se na zajímavou cestu za svým vlastním prožitkem. Svůj život pak nejen žít, ale taky prožívat každý voňavý okamžik svého bytí.  

Více o kurzu a o mně na www.miaela.cz