Průběh ošetření

Kosmetika která okouzluje množstvím vůní éterických olejů, které jsou vám příjemné a přinášejí radost klid a uvolnění. Pokaždé k Vám olej bude promlouvat jinak a je to v závislosti na vašem rozpoložení. Tudíž individuálním přístupem bude každé ošetření bohatší o více smyslových vjemů a prožitků.

Podle diagnostiky z jazyka nebo obličeje vás ošetřím 100% přírodními produkty pro daný typ pleti a zároveň mi s hloubkovým účinkem  pomohou.

Vše, co se odehrává uvnitř těla se nám zrcadlí v obličeji.

Průběh ošetření

Po uvítání při šálku čaje Vás při ošetření prvně odlíčím hydrofilním olejem a poté udělám peeling s hloubkovým čištěním. Poté dle potřeb upravím obočí a vzápětí nastává pro vás příjemná chvilka namícháním vaší osobní směsi tak aby Vám vyhovovala a mohla jsem vás s ní namasírovat. Při masáži už nemluvím neboť  je to čas jen pro Vás a Vši relaxaci. Po masáži Vás nechám doznít a připravím masku, kterou obohatím o výživné či podpůrné bylinné doplňky, vše dle typu pleti. Zatímco působí maska má péče nekončí a věnuji se vašim rukám aby mohli hladit a předávat jemný  dotek. Při závěrečné péči Vám aplikuji krém, sérum či gel a tím Vás naposledy pohladím. Po dopití šálku čaje a závěrečných doporučení se s Vámi rozloučím  s přáním pěkných dní.

Přijďte si užít kosmetické ošetření trochu jinak než jste možná zvyklé a s přírodními produkty pocítit sílu ozdravující přírody, nejen na pleti ale i na celé vaši krásné bytosti jakou jste.