Něco o mně

Něco o mně

Touha mně provází stále a radost při předávání doteku je pro mně nejlepším darem, který přijímám, dávám i cítím.

Kosmetičkou jsem se stala vedením osudu až v dospělosti, vědoma si že má cesta bude protkána vůněmi, bylinkami, láskou k přírodě a nejen tím… Můj život zásadně ovlivnilo setkání s několika ženami. První mi darovala život a bezpodmínečnou lásku. Další mi s důvěrou byť mně neznala nabídla krásnou spolupráci a ta následně přerostla v přátelství. Společné prožívání přicházející změny, kterou mi bylo dlouho nenaplňované mateřství podpořily ženy,  které mi pomohly najít schopnost předat dotek a prohloubit znalosti našich předků v účincích olejů, poznání síly i jemnosti stisku, který ovlivní celou bytost. Přijímání elementů přírody a s tím nakouknout pod pokličku tradice starého čínského umění a hloubky aromapsychologie. Kdykoliv jsem hledala  podporu a odpovědi toto vše mi bylo velikým přínosem.

Po porodu, který voněl po jasmínu došlo i k zrodu mnoha změn. Prožít strach o syna a víra, že vše dobře dopadne a přežije. Prověření zda manželství překoná těžkosti a láska vše ustojí. Uchopit mateřství jinak než ženy mého rodu a s tím spojené nepochopení. Vystoupit ze svého stínu a studiem a vírou ve své schopnosti poznat nejistotu podnikání v oboru veřejnosti málo známém a učit se prosadit v souladu sama se sebou.

Věřím že náhody neexistují a vše má své hranice. Je sice dobré se stále vzdělávat a posouvat se kupředu, jen odraz v zrcadle mi v jednu chvíli ukazoval ženu co se stále honí, péčí o syna a manžela vyčerpaná a s pocitem že přicházím o svou vnitřní sílu potřebovala jsem podporu. Volalo mně Mohendžodáro  a vůně se propojili s  ženstvím a sebeláskou. 

Aromaterapie je mi cestou poznání a propojuje vše co právě potřebuji. Ukazuje mi pocity a nechá mně vše prožít svou přirozeností a lehkostí. Nic nehodnotí jen nechá vnímat a prožívat potřeby těla, mysli i ducha. Dává mi možnost volby a smysl že právě teď mohu být prospěšnou  třeba právě TOBĚ.

Děkuji, Petra